Links Action UI (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Url
ro: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Route
ro: Rută
