Links Action UI (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Administration
vi: Quản lý

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng
