Links Action UI (1.0.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག
