Links Action UI (1.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Route
cs: Cesta

en: Button Text
cs: Text tlačítka
