Links Action UI (1.0.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Url
eo: URL

en: Route
eo: Vojo
