Links Action UI (1.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Url
eu: URLa

en: Route
eu: Bidea
