Links Action UI (1.0.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
