Links Action UI (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Url
oc: URL
