Links Action UI (1.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Url
sq: Adresa Url
