Links Action UI (1.0.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Url
ta: முகவரி

en: Route
ta: வழி
