Links Action UI (1.0.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu
