Links Action UI (1.0.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Url
bn: ইউআরএল
