Links Action UI (1.0.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Route
ca: Ruta
