Links Action UI (1.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Url
da: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Route
da: Rute
