Links Action UI (1.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Route
el: Διαδρομή
