Links Action UI (1.0.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Route
et: Suund
