Links Action UI (1.0.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Route
gl: Ruta
