Links Action UI (1.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Url
is: Vefslóð
