Links Action UI (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Url
ku: به‌سته‌ر
