Links Action UI (1.0.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Route
lv: Maršruts
