Links Action UI (1.0.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Url
mn: Хаяг
