Links Action UI (1.0.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
