Links Action UI (1.0.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Remove
ru: Удалить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Url
ru: Url-адрес

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Route
ru: Маршрут

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Add parameter
ru: Добавить параметр
