Links Action UI (1.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Route
sk: Cesta
