Links Action UI (1.0.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Remove
tr: Kaldır

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Route
tr: Yol
