Links Action UI (1.0.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Route
uk: Маршрут

en: Button Text
uk: Текст кнопки
