Links Action UI (2.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Route
az: Marşrut

en: Route name
az: Marşrutun adı
