Links Action UI (2.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Remove
es: Eliminar

en: Administration
es: Administración

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Url
es: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Route
es: Ruta

en: Route name
es: Nombre de la ruta
