Links Action UI (2.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Url
fa: نشانی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Route
fa: مسیر

en: Route name
fa: نام مسیر
