Links Action UI (2.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang
