Links Action UI (2.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Url
hi: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Route
hi: मार्ग

en: Route name
hi: रूट नाम
