Links Action UI (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan
