Links Action UI (2.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Url
nl: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Route name
nl: Route-naam
