Links Action UI (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం
