Links Action UI (2.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Route
th: เส้นทาง

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
