Links Action UI (2.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Route
ur: روٹ
