Links Action UI (2.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Administration
ar: إدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Url
ar: المسار

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Route
ar: الطريق

en: Route name
ar: اسم المسار
