Links Action UI (2.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Url
bg: URL
