Links Action UI (2.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Route
gu: માર્ગ
