Links Action UI (2.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Url
he: כתובת url

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Route
he: נתיב
