Links Action UI (2.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Url
ka: ბმული
