Links Action UI (2.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы
