Links Action UI (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់
