Links Action UI (2.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်
