Links Action UI (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Route
ne: मार्ग
