Links Action UI (2.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt
