Links Action UI (2.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз
