Links Action UI (2.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Url
pl: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Route
pl: Trasa

en: Route name
pl: Nazwa trasy
