Links Action UI (2.0.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Remove
pt: Remover

en: Administration
pt: Administração

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Route
pt: Rota

en: Route name
pt: Nome da rota
