Links Action UI (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža
